GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Plugins
he: פלאגינים

en: About
he: אודות
