GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Text
hi: लेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Plugins
hi: प्लगिन्स

en: About
hi: के बारे में
