GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Plugins
hr: Dodatak

en: About
hr: Opis
