GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Text
hu: Szöveg

en: Custom
hu: Egyéni

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: Plugins
hu: Beépülők

en: About
hu: Leírás

en: Draggable
hu: Húzható
