GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Text
id: Teks

en: Custom
id: Tersuai

en: Plugins
id: Plugin

en: About
id: Tentang
