GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Text
it: Testo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Plugins
it: Plugin

en: About
it: Informazioni

en: Paragraphs
it: Paragrafi
