GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Text
ja: テキスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Plugins
ja: プラグイン

en: About
ja: アバウト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
