GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: General Options
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
