GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: General Options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: About
lt: Apie
