GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: About
lv: Par
