GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Text
nl: Tekst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: About
nl: Over

en: Extra options
nl: Extra opties

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
