GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: About
pl: O stronie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje

en: Paragraphs
pl: Akapity
