GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Text
fa: متن

en: Custom
fa: سفارشی

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: About
fa: درباره
