GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Plugins
ps: لګونونه

en: About
ps: په اړه
