GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Text
pt: Texto

en: Custom
pt: Personalizado

en: About
pt: Sobre

en: Extra options
pt: Opções extras

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
