GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Custom
ro: Personalizat

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: About
ro: Despre
