GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Text
ru: Текст

en: Custom
ru: Собственная

en: General Options
ru: Общие настройки

en: Plugins
ru: Плагины

en: About
ru: Информация

en: Draggable
ru: Перетаскивание

en: Extra options
ru: Дополнительные настройки

en: Additional Options
ru: Дополнительная настройка

en: Paragraphs
ru: Параграфы
