GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: About
sk: Informácie o
