GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Custom
sv: Anpassad

en: General Options
sv: Allmänna alternativ

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
