GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
