GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Text
tr: Metin

en: Custom
tr: Özel

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: About
tr: Hakkında
