GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە
