GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Text
uk: Текст

en: Custom
uk: Власний

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: About
uk: Про модуль

en: Draggable
uk: Доступне для перенесення

en: Extra options
uk: Додаткові параметри

en: Additional Options
uk: Додаткові параметри

en: Flip
uk: Розвернути

en: Paragraphs
uk: Абзаци
