GreenSock Animations (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Text
vi: Văn bản

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: About
vi: Giới thiệu
