Group SAML (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Area
es: Área

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Saving nodes...
es: Guardando nodos...

en: Group type
es: Tipo de grupo

en: Completed @current step of @total.
es: Completados @current pasos de @total.
