Group SAML (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Area
sk: Oblasť

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
