Group SAML (8.x-2.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Area
sv: Område

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Group type
sv: Grupptyp
