GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Direction
am: አቅጣጫ
