GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
