GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Start
be: Пачатак

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Direction
be: Накірунак

en: Trigger
be: Трыгер
