GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Direction
eo: Direkto

en: Trigger
eo: Ekagilo
