GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Direction
et: Suund

en: Trigger
et: Lüliti
