GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Direction
eu: Helbidea

en: Click
eu: Klik

en: Trigger
eu: Abiarazlea
