GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Direction
hr: Smjer

en: Trigger
hr: Okidač
