GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Draggable
hu: Húzható

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Direction
hu: Irány

en: Click
hu: Kattintás

en: Markers
hu: Jelölők
