GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: About
is: Um

en: Direction
is: Stefna
