GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy
