GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Direction
ml: ദിശ
