GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Direction
nn: Retning

en: Trigger
nn: Utløysar
