GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: End
oc: Fin

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Direction
oc: Direccion

en: Trigger
oc: Desenclavador
