GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан
