GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
