GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Type
pt: Tipo

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: Text
pt: Texto

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Selector
pt: Seletor

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Hover
pt: Ao passar do mouse

en: Direction
pt: Direção

en: Click
pt: Clique

en: Trigger
pt: Gatilho
