GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Direction
sk: Smer

en: Trigger
sk: Spúšťač
