GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Direction
sr: Смер
