GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Selector
sv: Väljare

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Direction
sv: Riktning

en: Click
sv: Klicka
