GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Direction
th: คำอธิบาย
