GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: To
ne: लाई

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा
