GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Direction
af: Rigting

en: Trigger
af: Sneller
