GSAP (Greensock) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Trigger
ar: المُطلِق
